Nowoczesna strefa dzienna

Projekt kompleksowy | Zgorzała, k. Warszawy

Nowoczesne, nieco industrialne wnętrze segmentu pod Warszawą, to mieszanka stylów, której efektem jest nietuzinkowe wnętrze.
Jak przy każdym projekcie projekt został dopasowany do potrzeb inwestora nie tylko pod względem estetycznym, lecz przede wszystkim pod względem funkcjonalnym. Marzeniem był duży, funkcjonalny aneks kuchenny wraz z wyspą i stołem oraz przytulne miejsce relaksu po całym dniu pracy. Niewątpliwie kuchnia jest sercem tego domu i atrakcyjnym miejscem do spędzania czasu z najbliższymi. Znalazło się w niej też miejsce na małą szafę ubraniową, która nie została przewidziana przez dewelopera.

Pomimo zastosowania ciemnej zabudowy meblowej oraz surowych, industrialnych elementów, wnętrze strefy dziennej jest jasne i przytulne. Charakteru dodają tu również złote dodatki i akcenty kolorystyczne.

Łazienka na piętrze, w odróżnieniu do wnętrz parteru, miała być jasna i przestronna. Białe płytki ze wzorem marmuru, złota armatura i akcenty butelkowej zieleni sprawiły, że wnętrze łazienki stało się bardzo eleganckie. Dużym wyzwaniem był jej układ funkcjonalny, ze względu na centralnie umieszczony komin i kocioł gazowy. Finalnie udało się zaplanować dużą, wygodną wannę, prysznic, wc wraz bidetem oraz zabudowę z umywalką i ukrytą pralką.

78 m2

Powierzchnia

27 m2

Strefa dzienna

8,4 m2

Łazienka