Z miłości do wnętrz, podróży i dobrych smaków

Tulumi to zlepek marzeń, doświadczenia i inspiracji – miliona fragmentów z podróży. Jest efektem podążania za tym, co mnie uszczęśliwia. Radość czerpię z małych rzeczy, motywację z książek, a odwagi uczą mnie moje dzieci.

 

Moim źródłem zawodowego szczęścia jest tworzenie wyjątkowych miejsc do życia i spełnianie tym wnętrzarskich marzeń moich klientów. Błysk w oczach klienta po otrzymaniu projektu to bezcenne doświadczenie. Czerpię z tego ogromną satysfakcję, a w każdym projekcie zostawiam cząstkę siebie. Jeżeli coś robię to zawsze na 100%!

 

Każdy z nas jest inny, ma inne potrzeby, a dobrze zaprojektowane wnętrze powinno być idealnym tłem do naszego życia i wzmacniać pozytywne doświadczenia. Moją misją jest tworzenie pięknych i komfortowych wnętrz, opartych na Twoich oczekiwaniach, dopasowanych do stylu życia i możliwości.

 

Współpraca nad projektem to długi proces, dlatego doceniam świetne relacje z klientami. Uwielbiam ten moment, gdy łapiemy flow, bo efektem takiej współpracy zawsze są wyjątkowe projekty. Klienci mówią, że czytam im w myślach – bez obaw po prostu czytam między wierszami, analizuję i uważnie słucham.

 

Zapraszam Cię do wspólnej podróży, której efektem będzie niezwykłe miejsce do życia!

Florentyna